Nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws via de mail? Schijf u dan snel in voor de nieuwsbrief

Op deze pagina vindt u contact informatie.

Veld Brummen
Rhienderstein 6
6971 LX Brummen
0575 – 564067
     Zaal Eerbeek
De Bhoele
Händelstraat 45
6961 AB Eerbeek
0313 – 652848

 

Onderdeel E-mailadres
 Bestuur bestuur@kvmelynas.nl
 Jeugd Activiteiten Commissie jac@kvmelynas.nl
 Penningmeester pm@kvmelynas.nl
 Scheidsrechters scheidsrechters@kvmelynas.nl
 Sponsorcommissie sponsorcommissie@kvmelynas.nl
 Technische commissie tc@kvmelynas.nl
 Webmaster website@kvmelynas.nl
 
 Wedstrijdsecretariaat Monique Kleinreesink
  0575560900 / 0620598797
  wedstrijdsecretariaat@kvmelynas.nl
 
Ledenadministratie ledenadministratie@kvmelynas.nl
  voor adreswijzigingen, wijzigingen bankgegevens en wijzigingen lidmaatschap
   
Algemeen email adres info@kvmelynas.nl
   
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@kvmelynas.nl
Annet Donderwinkel, onafhankelijk van bestuur en commissies
tel: 06-15042335 / 0575-562985
Ga naar boven